ZASADY ROBIENIA FILMÓW

Wytyczne i zasady.

 1. Filmy robione  w ramach działań na Weź To Nakręć powinny być opatrzone animacją, przed czołówką filmu. ŚCIĄGNIJ ANIMACJĘ.  Po napisach końcowych powinna pojawić się poniższa plansza dodanym rokiem powstania filmu pod logiem WTN w środkowym punkcie planszy.plansza-wtn-do-filmu
 2. Filmy przesyłamy w wyznaczonej dacie do liderów WTN w mieście w, którym tworzycie film, poprzez wetransfer.com.
 3. Film nie może zajmować więcej niż 1 GB objętości
 4. Scenariusz przesyłamy mailem do prowadzącego WTN w ciągu 7 dni od startu.
 5. Film nie może przekraczać 10 min
 6. Film nie może być oddany po dacie wyznaczonej przez lidera.
 7. Powstały film musi mieć tytuł i napisy końcowe. Doceniamy własną pracę, dlatego należy wymienić wszystkie osoby i ich role w tworzeniu filmu, a także miejsca, muzykę i organizacje zaangażowane w produkcję.
 8. Szanujemy twórczość innych osób i ich prawa autorskie, dlatego używamy tylko legalnych materiałów (obrazy, muzyka, wizerunek, etc.).
 9. Film nie zostanie wyświetlony na pokazie na spotkaniu Weź To Nakręć, w przypadku nie spełnienia punktów 3, 4, 5, 6, 7, 8
 10. Weź To Nakręć, nie dysponuje i nie chce dysponować prawami autorskimi filmów powstałych w ramach działań Weź To Nakręć.
 11. Biorąc udział w działaniu Weź To Nakręć, i oddaniu filmu do projekcji na spotkaniu Weź To Nakręć, zgadzasz się na: projekcję filmu na spotkaniu Weź To Nakręć, oraz na opublikowanie filmu na Fan Page Weź To Nakręć na Facebooku, co wspiera promocję idei Weź To Nakręć.
 12. Weź To Nakręć, nie bierze odpowiedzialności, za treści filmów, które powstały w ramach działań Weź To Nakręć. Zakładamy, że twórcy są dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi, którzy są świadomi swoich działań, decyzji, oraz treści, które prezentują w ramach swojej twórczości.
 13. WTN jest super, i fajnie, że jesteście 😉